Wytworna oraz nowoczesna moda dla pań dojrzałych

Wykwintna i dzisiejsza moda dla dam dojrzałych
50-tka na karku to perfekcyjny czas do powtórnej oceny własnej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze oraz styl życia zmieniły się na powierzchni dziesięcioleci. Mimo to nasze wybory dotyczące mody nie zawsze za tym nadążały. Mimo to zapomnij o sztywnych zasadach! Potrzebujesz tylko kilku wskazówek, by mieć doskonały styl oraz czuć się odpowiednio we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej znajduje się główna lista podstawowych wskazówek dla kobiet, które pragną w tym wieku wyglądać elegancko, żwawo, młodzieńczo i należycie.

Co powinno się znaleźć w szafie kobiety dojrzałej?
Ciemne jeansy, najodpowiedniej ze średnim stanem z obszywanym brzegiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym znacznie bardziej, iż to alternatywa obuwia na prawie każdą okazję. Zakładając je upewnij się, że jeansy poprawnie przylegają (z niedużą rozciągliwością) do pośladków i bioder. W razie wymogu – załóż pasek. Ponure jeansy z prostymi nogawkami oraz średnim stanem to kompan damy w dowolnym wieku, a już na pewno w szafie kobiety dojrzałej.
Dopasowana kurtka także powinna się odnaleźć w Twojej szafie. Czerń jest w największym stopniu uniwersalna, niemniej jednak należy też wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do dżinsów, spódnic, sukni, spodni – wszystkiego! Przyda Ci się w szafie również czarna ołówkowa spódnica – wybór uniwersalny, wytworny i zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na umowną okazję oraz upewnij się, że jest lekko rozciągliwa i drapowana, ale nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami i botkami bądź też lakierowanymi czółenkami będzie przedstawiać się modnie oraz szykownie.